Herbatka Królewska *Dar dla zdrowia
Herbatka Królewska to intensywna zarówno w smaku, jak i aromacie kompozycja specjalnie dobranych ziół. Zawarte w niej kwiaty nagietka i krwawnika dodatkowo wprowadzają nieco słodkawe nuty zapachowe oraz sensoryczne. Pozostałe zaś składniki nadają mu cechy wybornego naparu liściastego. To iście królewski dar dla każdego konesera.
Skład: Liść pokrzywy*, kwiat krwawnika*, babka lancetowata*, liść mniszka*, kwiat nagietka* w różnych proporcjach (*składniki ekologiczne).
Waga netto: 50g.
Kraj pochodzenia – Polska
Stefania Korżawska o Herbatce Królewskiej:
„Herbata Królewska to intensywna zarówno w smaku, jak i aromacie kompozycja specjalnie dobranych ziół. Zawarte w niej kwiaty nagietka i krwawnika dodatkowo wprowadzają nieco słodkawe nuty zapachowe oraz sensoryczne. Pozostałe zaś składniki nadają mu cechy wybornego naparu liściastego. To iście królewski dar dla każdego konesera. Jest to herbata krwiotwórcza, odnawiająca krew, a co za tym idzie – cały organizm. Pokrzywa oczyszcza krew, krwawnik ją tworzy. Nagietek działa wzmacniająco. Jest to mieszanka mocno regenerująca organizm, wzmacniająca. Zalecana po przebytej chorobie, leczeniu radioterapeutycznym i chemioterapii, leczeniu antybiotykowym, czy w stanach chronicznego zmęczenia.”

