RADA NAUKOWA ALINESS

Szanowni Państwo,

W maju bieżącego roku jako pierwsi na rynku zainicjowaliśmy stworzenie RADY NAUKOWEJ, która powstała pod nazwą RADĄ NAUKOWĄ ALINESS (RNA).

Do naszej Rady Naukowej Aliness zaprosiliśmy osoby, które na co dzień zajmują się szeroko pojętym zdrowiem, suplementacją, dietetyką czy dietoterapią.

Każda z tych osób posiada bardzo szeroką wiedzę merytoryczną oraz praktyczną w różnych aspektach terapeutycznych. Jest autorytetem w swoim kręgu i zakresie działania oraz zdobytego doświadczenia.

Głównym zadaniem RNA jest dbanie o jak najwyższą jakość produktów marki Aliness oraz czynny udział w tworzeniu wysokiej jakości innowacyjnych suplementów diety w portfolio Aliness wspierających zdrowie konsumentów.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych członków RDA:

 

Michał jest specjalistą ds. zdrowia, ekspertem od dietoterapii i medycyny funkcjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik holistycznego podejścia do życia poprzez łączenie odpowiedniej diety, treningu i rozwoju duchowego. Jego misją jest pomoc ludziom w osiągnięciu zdrowia w każdym wymiarze. 

Od 2013 roku właściciel kanału na YouTube, gdzie zajmuje się edukacją na temat diety (odchudzanie, biochemia, fizjologia), treningu oraz rozwoju mentalnego. Uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji, stale dążący do pogłębiania swojej wiedzy praktycznej.
Warszawa

 

 

 Andrzej Kawka zdrowiem zajmuje się od 20 lat- Terapeuta Żywieniowy, Dietetyk, Dietetyk Kliniczny, Specjalista Medycyny Komórkowej, Klawi/Aurikulo/Kranio/Korpo-Terapeuta, Germanista.

Właściciel strony www.kawkaje.pl
Zawiercie

 

 Patrycja Bąkowska Dietetyk, Diagnosta Wege test Imedis. Zdrowiem zajmuje się od ponad 10 lat. Prowadzi gabinet www.akademizadrovia.pl w Józefowie. Specjalista elektorpunktury i biorezonansu.

Lubi pisać i dzielić się swoją wiedzą tak więc czekamy na pierwsze publikacje Pani Patrycji!!!
Józefów

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl